Megaton Medya ve Animasyon
. . . .
Teklif Al

VR / Sanal Gerçeklik

Ürün Lansmanı

Kendi sektörünüzde geliştirdiğiniz ya da satışını yaptığınız ürünlerinizin tanıtımına yönelik çözümler geliştiriyoruz.

Eğitim Aktiviteleri

Eğitim alanında hizmet veren okul ve kurumların kullanımına yönelik sanal ve artırılmış gerçeklik eğitim ve eğlence programları hazırlıyoruz. Ayrıca personel eğitimlerinde üretim bandının eğitimini sanal gerçeklik ile verebiliyoruz.

Sosyal Aktiviteler

Birçok özel gün ve farklı sosyal tanıtımlarınız için sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojisi üzerinden organizasyonlar oluşturuyoruz.

Fuar ve Seminer Aktiviteleri

Firmanızın fuar ya da seminer üzerinde tanıtımına yönelik çözümler geliştiriyor. Kısa süreli tanıtımlarına yönelik çözümleri geliştiriyoruz.

VR / Sanal Gerçeklik

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojileriyle, sektördeki ürünlerinizin etkili bir şekilde tanıtımını yapmak için size özel çözümler sunuyoruz. Eğitim sektöründe, okulların ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik interaktif ve eğlenceli eğitim programları geliştirirken, personel eğitimlerinde de sanal gerçeklik avantajını kullanarak üretim bandı gibi pratik eğitimler sunuyoruz. Özel günlerinizde ve sosyal etkinliklerde sanal ve artırılmış gerçeklikle unutulmaz organizasyonlar düzenliyoruz. Fuar ve seminerlerde firmanızın tanıtımına yönelik kısa ve etkileyici sunumlar hazırlıyoruz. Tarihi ve kültürel mekanların sanal turlarını oluştururken, müzeler için özelleştirilmiş sanal gezinti ve etkinlikler tasarlıyoruz. Ayrıca savunma sanayinde, savaş simülasyonlarıyla askeri ürünlerinizi sanal gerçeklikle tanıtarak sektördeki yerinizi güçlendiriyoruz.

Sanal Şehir Turları ve Tanıtımlar

Sorumluluğunda bulunan bir yerin, beldenin, mekanın ya da bir şehrin sanal gerçeklik teknolojisi üzerinde planlamalar oluşturup kısa süreli sunum organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Sanal Müze ve Müze Etkinlikleri

Bir müzenin sanal olarak gezilebilmesine ve müze içerisinde konusuna özel olarak simülasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Savunma Sanayi

Savaş ortamlarını dijital dünyaya aktarabiliyor ve askeri ürünlerinizi sanal gerçeklik ile tanıtımlarını gerçekleştiriyoruz.

Özel Projelendirmeler

Yapmış olduğunuz işinize ya da alanınıza uygun birlikte sanal gerçeklik teknolojisi üzerine projelendirmeler gerçekleştiriyoruz. Hayallerinizi sanal dünyada gerçekleştiriyoruz

Portföyümüz

360 View - Güvenlik Bariyer - omron

360 View - Güvenlik Bariyer - omron

360 View - Plastik Ürünler -  senkap

360 View - Plastik Ürünler - senkap

360 View - Bina Kat Gezitinisi

360 View - Bina Kat Gezitinisi

360 View - Mobilya

360 View - Mobilya