Megaton Medya ve Animasyon
. . . .
Teklif Al

Kurumsal Kimlik

Resmi Evraklar

Faturalar, tahsilat makbuzları, gider pusulaları, sevk irsaliyeleri, iş takip fişleri ve kaşe ile masraf belgelendirme formları

Kırtasiye Ürünleri

Davetiye, tebrik kartları, tanıtım dosyası ve çift taraflı dönkartlar, iletişim ve tanıtım faaliyetlerimizde kullanılan önemli araçlardır.

Medya – Görsel Yazılı Tanıtım

Tanıtım ve reklam filmleri, gazete ve dergi ilan reklamları, basın duyuruları ve eleman ilanları, kurumun ve ürünlerin tanıtımı ile ilgili çeşitli iletişim kanallarını kapsar.

Ofset Baskı ve Reklam

Broşür, katalog, insert, el ilanı, afiş, tebrik, teşekkür ve onur belgeleri, adisyon fişi, menü, sticker, dergi ve tanıtım bülteni ile rezervasyon kartı gibi materyaller, iletişim ve tanıtım çalışmalarında kullanılan çeşitli araçlardır.

Kurumsal Kimlik

MEGATON olarak kurumsal kimlik tasarımında markanızın özünü yansıtan, bütüncül ve etkileyici çözümler sunuyoruz. Şirketinizin değerlerini, vizyonunu ve misyonunu en iyi şekilde temsil eden tasarımlarla sizi sektörde farklı kılıyoruz.

Promosyon Ürün Tasarımları

Takvim, masa takvimi, ajanda, bloknot, küp bloknot, anahtarlık, saat, mousepad ve kalem setleri.

Tabela Tasarımları

Kurum dış tabelası, kurum hoş geldiniz tabelası, şirket içi departman levhaları, kapılıklar, yönlendirme levhaları, plaket, başarı ödülleri ve modül led ile kayan yazılar, kurumsal kimliğin ve tanıtımın önemli unsurlarıdır.

Ambalaj Tasarımları

Ambalaj tasarımı, bir markanın tüketiciler nezdindeki algısını yansıtan önemli bir unsurdur. İyi bir tasarım, markanın kalitesini, değerlerini ve güvenilirliğini vurgular, böylece kurumsal kimlik güçlenir.

E-Posta Öğelerinin Tasarımları

Kurumsal kimlikte e-posta öğeleri, markanın dijital iletişimdeki profesyonelliğini ve tutarlılığını yansıtır. İyi bir e-posta tasarımı ve formatı, markanın kalitesini vurgular, güven oluşturur ve alıcının markayla olan etkileşimini olumlu yönde etkiler.