Megaton Medya ve Animasyon
. . . .
Teklif Al

Proje Yazılım Hizmetleri

Özel Yazılım Hizmetleri

İşletmenizin özel ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş yazılım çözümleriyle, iş süreçlerinizi daha etkin ve verimli hale getiriyoruz.

Masaüstü Yazılım Hizmetleri

Masaüstü uygulamalarınız için özgün ve kullanıcı dostu yazılımlar geliştiriyoruz. İhtiyacınıza yönelik güçlü ve esnek çözümlerle işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Proje Yazılım Hizmetleri

Projelerinizin teknoloji altyapısını güçlendirecek, etkin ve yenilikçi yazılım çözümleri sunuyoruz. Proje yönetimi ve takibi için ideal çözümlerle yanınızdayız.

Siz Söyleyin Biz Geliştirelim

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi bize anlatın; deneyimli ekibimizle sizin için en uygun ve özgün yazılım çözümlerini geliştirelim.

Dijital Cart

Dijital Cart projemiz NFC kartvizit projemizdir.Bu projemiz ile dijital bir kartvizite sahip oluyor kendi profilinizi düzenleyebiliyorsunuz.

Ön izleme Projeyi incele
Dijital Cart

Megajob Tracking

Geliştirdiğimiz bu projemiz ile firmanız içinde personel kayıtlarından, iş emirlerine, siparişlerinizin tekliflendirilmesine kadar bütün süreci takip edebileceğiniz bir web yazılımıdır.

Projeyi incele
Megajob Tracking

Megapacking

Web yazılım projesi olan Megapacking depo yönetim programıdır.Stok kayıtlarınızı tutarak depodan sevkte hataları en aza indirmeyi hedefleyen özel yazılımımızdır.

Ön izleme Projeyi incele
Megapacking

Linkrows

Linkleriniz artık tek bir yerde.Projemizdeki amacımız sosyal medya başta olmak üzere linklerinizi tek bir profilden yönetip kullanabilmenizdir.

Ön izleme Projeyi incele
Linkrows

Megaprom

Alanında uzmanlaşmış bir firma olarak, müşterilerimize çeşitli ihtiyaçlarına uygun kaliteli ve yaratıcı çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. 10 yılı aşkın deneyimimizle, işletmelerin, etkinliklerin ve kampanyaların tanıtımını yapmak, markaları güçlendirmek ve müşteri sadakatini artırmak için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Ön izleme Projeyi incele
Megaprom

Özel Yazılımınızı Geliştirelim

Sizleri dinliyor ve ihtiyacınız olan özel proje yazılımlarınızı geliştiriyoruz.Masaüstü, Mobil ve Web Yazılımlarında Yanınızdayız.

Hemen Teklif Alın
Özel Yazılımınızı Geliştirelim