SANAL GERÇEKLİK İLE GÜÇÜ KEŞFEDİN

MEGATON Sanal gerçeklik(VR) uygulamalarını kendi iç bünyesinde uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.MEGATON, Sanal gerçeklik için 3D karakter ve nesne modellemeden senaryo oluşturma ve simülasyona kadar tüm süreçler bünyesinde hizmet vermektedir.
Objelerin gerçekçi dokuları ile oluşturulmamasından yayınlanmasına kadar her bir noktayı titizlikle değerlendiren MEGATON VR (Sanal Gerçeklik) için eşsiz deneyim yaşamanıza olanak sağlar.
MEGATON geliştirmiş olduğu interaktif VR ile markanızın müşterilerinize vermiş olduğu hizmet ile müşterinizi etkileşim içerisinde tutarak duygusal bağ kurmanıza olanak sağlar.
MEGATON geliştirmiş olduğu interaktif VR ile müşterilerinizin Mimari projelerinizin içinde bulunma hissini yaşayarak deneyimlemesini sağlamaktadır. Ayrıca müşterilerinizin hareket algılayıcılar üzerinden alınan davranışları sanal ortama aktarılabilmektedir.

Sanal Gerçeklik Teknoloji ile hizmet verdiğimiz Alanlar:

Ürün Lansmanı: Kendi sektörünüzde geliştirdiğiniz ya da satışını yaptığınız ürünlerinizin tanıtımına ya da kullanımına yönelik çözümler geliştiriyoruz.

Eğitim Aktiviteleri: Eğitim alanında hizmet veren okul ve kurumların kullanımına yönelik sanal ve arttırılmış gerçeklik eğitim ve eğlence programları hazırlıyoruz.Ayrıca Personel eğitimlerinde üretim bandının eğitim sanal gerçeklik ile verebiliyoruz.

Sosyal Aktiviteler: Bir çok özel gün ve farklı sosyal tanıtımlarınız için sanal ve arttırılmış gerçeklik teknolojisi üzerinden organizasyonlar oluşturuyoruz.

Fuar ve Seminer Aktiviteleri: Firmanızın fuar ya da seminer üzerinde tanıtımına yönelik çözümler geliştiriyor. Kısa süreli tanıtımlarına yönelik çözümlerıgeliştiriyoruz.

Sanal Şehir Turları ve Tanıtımlar: Sorumluluğunuz da bulunan bir yerin, beldenin, mekanın ya da bir şehrin sanal gerçeklik teknolojisi üzerinde planlamalar oluşturup kısa süreli sunum organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Sanal Müze ve Müze Etkinlikleri: Bir müzenin sanal olarak gezilebilmesine ve müze içerisinde konusuna özel olarak simülasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Savunma Sanayi: Savaş ortamlarını dijital dünya ya aktarabiliyor ve askeri ürünlerinizi sanal gerçeklik ile tanıtımlarını gerçekleştiriyoruz.

Özel Projelendirmeler: Yapmış olduğunuz işinize ya da alanınıza uygun birlikte sanal gerçeklik teknolojisi üzerine projelendirmeler gerçekleştiriyoruz. Hayallerinizi sanal dünya’da gerçekleştiriyoruz.